akupunktura kosmetyczna tarnowo podgórne

Szukasz naturalnego sposobu na poprawę kondycji skóry twarzy, zredukowanie oznak starzenia oraz zmęczenia? Akupunktura kosmetyczna to skuteczny i mało inwazyjny zabieg wywodzący się z chińskiej medycyny naturalnej, który odmłodzi Twoją skórę oraz wyrówna jej koloryt. Sprawdź ofertę Akuzen — salonu prowadzonego przez Agnieszkę Gapińską, specjalistkę w dziedzinie akupunktury kosmetycznej.

Tarnowo Podgórne — akupunktura kosmetyczna — na czym to polega?

Warto podkreślić, że akupunktura kosmetyczna jest zabiegiem mającym na celu nie tylko odmłodzenie skóry i redukcję zmarszczek, ale także jest sposobem na relaks oraz odprężenie. Jest to naturalna metoda na stymulację produkcji kolagenu i poprawę jędrności skóry, który będzie doskonałą alternatywą do liftingu oraz innych popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg ten jest przeprowadzany przez specjalnie wykwalifikowanego w tej dziedzinie specjalistę, który nakłuwa za pomocą cienkich igieł wybrane punkty twarzy. Taka sesja trwa od 40 minut do półtorej godziny. Przed rozpoczęciem zabiegu, niezbędna jest konsultacja, podczas której terapeuta ocenia stan zdrowia pacjenta oraz sprawdza, czy nie ma przeciwwskazań co do wybranej metody odmładzania. Jednorazowy zabieg akupunktury kosmetycznej redukuje stres i działa kojąco, usuwając oznaki zmęczenia. Dla utrzymania efektu poprawy stanu zdrowia i trwałego odmłodzenia procedurę należy wykonywać w seriach. Pierwsze efekty odmładzające obserwujemy po kilku zabiegach, natomiast po 10-15 spotkaniach rezultaty takie jak spłycenie zmarszczek i wzrost elastyczności skóry będą już dobrze widoczne i utrwalone. Po tym czasie zaleca się kontynuowanie akupunktury raz w miesiącu, aby utrzymać uzyskane efekty.

Tarnowo Podgórne — akupunktura kosmetyczna — dla kogo?

Zabieg akupunktury jest polecany nie tylko osobom pragnącym odmłodzić swoją skórę oraz zmniejszyć widoczność zmarszczek. Może być on także doskonałym sposobem na relaks, a co więcej — poprawia on metabolizm oraz pozytywnie wpływa na jakość snu. Jest to również doskonała i bardzo skuteczna alternatywa do wszelkich zabiegów chirurgicznych. Jakie są przeciwwskazania do korzystania z tej formy odmładzania oraz relaksu? Przede wszystkim, zabiegu akupunktury kosmetycznej nie wykonuje się u osób z ciężkimi zaburzeniami krzepnięcia krwi, takimi jak hemofilia oraz w chorobach skóry, w których przebicie skóry mogłoby doprowadzić do powikłań, a także u osób z nieustabilizowanym ciśnieniem tętniczym. Zabiegu nie powinno się przeprowadzać w trakcie ciąży oraz pierwszych dni menstruacji.

Akuzen – Akupunktura Poznań

        Akupunktura Poznań | AKUZEN             tel. 603-033-857

Gabinet: Poznań, ul. Sianowska 151a