Moje zdjecie na www3

           W 2002 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy na kierunku Analityki Medycznej. Moja droga zawsze skoncentrowana była na celu, którym była pomoc ludziom. Z drugiej strony sama wiedziałam jak to jest, gdy człowiek potrzebuje pomocy, gdy musiałam stoczyć walkę z neuroboreliozą. To czego doświadczyłam zmieniło moje życie i dało mi do myślenia, że dzisiejsza medycyna traktuje nas tak samo, a jednak my bardzo się od siebie różnimy. To co pomaga jednym, wcale nie jest takie dobre dla innych. Postanowiłam zgłębić temat i zainteresowałam się medycyną naturalną, ziołolecznictwem i dalej akupunkturą.

          Ukończyłam 5 letnią naukę akupunktury w Międzynarodowej Szkole Akupunktury Klasycznej Acuart oraz Szkole Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej TOMO. W międzyczasie ukończyłam również szkolenia prowadzone przez największych nauczycieli  medycyny chińskiej i akupunktury. Nie mogłoby się obejść bez weryfikacji mojej wiedzy u źródeł, tak więc pojechałam na staż na Uniwersytet Medycyny Chińskiej Guangxi University of Chinese Medicine w Nanning w Chinach.

       W mojej praktyce kieruje mną przekonanie, że każdy z nas jest inny i aby leczyć skutecznie konieczne jest holistyczne podejście do pacjenta. Praca z pacjentami oraz pomaganie im daje mi ogromną radość i satysfakcję, a efekty działania terapii zaskakują mnie każdego dnia. Czasami wystarczy zrobić tak niewiele, by zmienić tak wiele w życiu pacjenta. Nawet jeśli czasem nie uda się całkowicie wyleczyć choroby, to w znacznym stopniu można poprawić stan pacjenta i jakość jego życia.                            

 

        Akupunktura Poznań | AKUZEN       

Gabinet: Poznań, ul. Sianowska 151a