Akupunktura kosmetyczna Luboń
Akupunktura kosmetyczna to metoda pochodząca z tradycyjnej medycyny chińskiej, gdzie jest stosowana w celu polepszenia kondycji skóry, odmłodzenia jej oraz rozjaśnienia. Zabieg ten staje się coraz popularniejszy również w naszym kraju. Akupunktura kosmetyczna w Akuzen to profesjonalny zabieg, wykonywany przez specjalistę, który w naturalny sposób pomoże Ci odzyskać piękną i zdrową cerę.

Akupunktura kosmetyczna — Luboń — jak działa?

Coraz więcej Polek postanawia spróbować dobroczynnego zabiegu wywodzącego się z tradycyjnej medycyny chińskiej, jakim jest akupunktura kosmetyczna. Procedura ta w skuteczny sposób poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu po wykonanym zabiegu Twoja skóra będzie odświeżona oraz wygładzona, a efekty widoczne już po jednorazowej wizycie. Kilka takich wizyt jest w stanie w pozytywny sposób wpłynąć na ogólny wygląd skóry, a przede wszystkim sprawi, że zmarszczki zostaną wygładzone, a koloryt wyrównany.

Akupunktura kosmetyczna Luboń — jak przebiega zabieg?

Kuracja zaczyna się od szczegółowego wywiadu i rozpoznania twarzy, wtedy decyduje się o taktyce i strategii zabiegów. Jedna kuracja to zazwyczaj 7-10 zabiegów, które wykonywane mogą być różnymi technikami w zależności od potrzeby ( technika pinezkowania, technika 100 punktów piękności , technika enterodermalna ). Szybkość pozytywnych przemian zależy od wielu czynników ( wiek, hormony, styl życia, nałogi, sposób odżywiania, typ skóry, głębokość i ilość zmian na skórze itp.). Bardzo istotna jest regularność jego wykonywania, zaleca się po skończonej serii powtarzanie zabiegu raz na miesiąc. Igły stosowane do zabiegu są bardzo cienkie i o specjalnym kształcie, co sprawia,że zabieg nie jest zabiegiem bolesnym, jednak w zależności od indywidualnej wrażliwości, mniej lub bardziej może być odczuwany moment przekłucia igły przez skórę. W razie potrzeby, dla zminimalizowania tego odczucia, stosuje się krem znieczulający.

Akuzen – Akupunktura Poznań

        Akupunktura Poznań | AKUZEN             tel. 603-033-857

Gabinet: Poznań, ul. Sianowska 151a